Youtube Premium İndirimli Almak

Youtube Premium günümüzde oldukça bilinen ve pek çok kullanıcı tarafından kullanılan bir üyelik olmaktadır. Kendi içerisine birçok avantaja sahip olan bu üyelik paketine sahip olan kullanıcılar reklamsız bir şekilde YouTube erişimi sağlamaktadır. Youtube Premium indirimli almak isteyen kişilerin belirli adımları takip etmesi gerekmektedir. Ücretsiz Youtube premium kullanmak isteyenlerin yazımızın sonunu incelemesini tavsiye diyoruz.

Aylık ve yıllık paketler halinde sunulan bu paketler ise çok daha ucuza satın alınabilmektedir. Böylelikle neredeyse yarı fiyatına Youtube Premium sahibi olmak mümkün olacaktır.

Youtube Premium Paketleri

Youtube Premium indirimli alma işleminden önce YouTube Premium paketlerinden söz edecek olursak ilk olarak yıllık paket bulunmaktadır. Bu paket ile birlikte 12 ay için önden ödeme ile alınabilmektedir. Reklamsız video keyfi, video indirme ve çevrimdışı izleme ve YouTube Music Premium avantajlarını içermektedir.

İlginizi Çekebilir:Udemy Ücretsiz Kurslar Nasıl Bulunur?

Bir diğer YouTube Premium paketi olan aile paketi ise 1 ay ücretsiz kullanım ile birlikte ayda 25,99 liraya satın alınabilmektedir. En fazla 5 aile üyesi ile birlikte 13 yaş ve üzeri herkesi kapsamaktadır. Son olarak öğrenci planından söz edecek olursak ilgili koşulları sağlayan her öğrenci için 1 ay ücretsiz olmakla beraber ayda 9,99 TL’ye alınabilmektedir. Youtube Premium indirimli alma sayesinde bu ödemeler çok daha düşmektedir.

youtube premiumPin

Youtube Premium İndirimli Alma

İndirimli bir şekilde YouTube Premium sahibi olmak isteyen kişilerin öncelikle bir Papara hesabı açması gerekmektedir. Tamamen ücretsiz açılan Papara hesabı içerisindeki Cashback avantajları sayesinde %50 indirimli olarak Youtube satın alınabilmektedir. Papara Cashback tarafından sunulan bu avantaj ise ayda 15 lira geri ödeme ile sınırlı olmaktadır. Eğer paket tutarının yüzde 50’si 15 lirayı aşıyorsa 15 lira geri ödenerek geri kalan tutar kartınızdan çekilecektir.

Youtube Premium indirimli alma olarak bu tutar 15 liranın altında ise direkt paket tutarının yarısı geri ödenmektedir. Bu şekilde tamamen kolay adımlarla yüzde 50 indirimli Youtube Premium almak mümkün olmaktadır.

Bu gibi kampanyaları takip ederek indirimli almaya devam edebilirsiniz. Genellikle bu tip kampanyaları kredi kartları, tosla kart, vodafone ve diğer operatörler benzeri kampanyalar yapmaktadır.

Youtube Premium Ücretsiz Kullanma

Youtube premium ücretsiz kullanmanın bir yolu var: Xiaomi telefonlarda bulunan kendi sistem dosyası olan Müzik uygulaması. Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Uygulama üzerinde izle sekmesi altından kullanabilirsiniz. kısa bir ayar yaptıktan sonra premium olarak kullanabilirsiniz.

  1. Sol üstte bulunan ayar düğmesine basın.
  2. Gelişmiş ayarlar
  3. Ek akarlar kısmından “reklamları göster” butonunu pasif hale getirin.

yapmanız gereneler bu kadar.

Buradan kullanmanın dez avantajı hesabınızda oturum açamayacaksınız. Fakat isteğiniz herhangi bir videoyu aratarak izleyebilir, tuş kilidi halinde videoyu dinlemeye devam edebilirsiniz.

Önemli not: Bu uygulamanın her sürümünde bu özellik yok. Sürüm olarak 6.4.13i-863 ve üzerinde mevcut.

Bugünlük bu kadar aklınıza takılanları konu altından sorabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda buluşmak dileğiyle .Şimdilik hoşçakalın.

İlginizi Çekebilir

“Youtube Premium İndirimli Almak” üzerine bir yorum

Yorum yapın