Yasal Uyarı

Grupanda Kampanya ve İndirim Bölümleri 

Kullanıcıların alışveriş maliyetlerini etkin yönetmeleri amacıyla hazırlanmış, kampanya ve indirimli ürünlerini tek bir site üzerinden takip edilmesini amaçlamaktadır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı herkesin erişimine açık olan verilerdir ve markaların resmi sitelerinden alıntı yapılmaktadır. Grupanda.org sitesi, içeriğinde sunulan marka ve mağazaların resmi temsilcisi değildir. grupanda.org içerisinde bulunan kampanya ve indirimler bölümü, kullanıcıları güncel indirim ve kampanyalardan haberdar etmek için kurulmuştur. Ancak bütün güncel indirimleri sunacağını taahhüt etmez.

Kurallar Ve Şartlar

Kurallar ve Şartlar içerisinde geçen ünvanlar ve karşılıkları aşağıdaki gibidir:
1.İnternet Sitesi: Grupanda.org
2.Şirket: Grupanda
3.İşletme : kampanya ve indirim sahibi siteler

İnternet sitesi içeriği ve özgün eserler Grupanda.org’a aittir ve telif hakkı korunmaktadır.
Kullanıcı, hiçbir şekilde ve nedenle İnternet sitesine ait özgün içeriğini kopyalama, değiştirme, çoğaltma, ters mühendisliğe tabi tutma, geri derleme ve internet sitesindeki paylaşımları işleyerek eser oluşturma hakkına sahip değildir. İnternet sitesine ilişkin içeriklerin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, Şirket’in açık izni olmaksızın site üzerinde link verilmesi kesinlikle yasaktır.

Kullanıcı, herhangi bir şekilde Grupanda’nın ticari unvanını, markasını, hizmet markasını, logosunu, alan adını vs. kullanmayacaktır.

İnternet sitesindeki, yazılım ve sair içerikler ”olduğu gibi” sunulmakta olup, bu kapsamda Grupanda internet sitesindeki, yazılım ve içeriğin doğruluğu, tamlığı ve güvenilirliği ile ilgili herhangi bir sorumluluk ya da taahhüdü bulunmamaktadır.

Şirket internet sitesinin kullanımının kesintisiz ve hatasız olduğunu taahhüt etmemektedir.
Şirket, internet sitesinin 7/24 erişilebilir ve kullanılabilir olmasını hedeflemekle birlikte internet sitesine erişimi sağlayan sistemlerin işlerliği ve erişilebilirliğine ilişkin bir garanti vermemektedir.

Kullanıcı, internet sitesine erişimin muhtelif zamanlarda engellenebileceğini yada erişimin kesilebileceği kabul eder. Şirket, söz konusu engelleme veya kesintilerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Kullanıcı internet sitesi üzerinden grupanda.org kontrolünde olmayan üçünü kişi İşletmelerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere ‘Iink’ verebilir. Bu linkler, yöneldiği internet sitesini veya işleten kişisini desteklemek amacı veya internet sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Söz konusu linkler vasıtasıyla grupanda.org üzerinden erişilen portallar, internet siteleri, dosyalar ve içerikler, hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında grupanda.org’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Kullanıcı, grupanda.org’un kampanyaları sunan kişi olmayıp, yalnızca İşletme ile Kullanıcı arasında aracılık yapmakta olduğunu kabul etmektedir.

Grupanda İşletme tarafından Kullanıcı’ya sunulan ve/ veya sağlanan kampanyaların belirlenen süre içerisinde sunul(a)maması/sağlan(a)maması dolayısıyla sorumlu değildir.
Kullanıcı, bu türlü talepleri yalnızca İşletme’ye karşı ileri süreceğini, şirketin bu yönde bir garantisi veya taahhüdü bulunmadığını, şirkete karşı herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Kampanya ile ilgili değişiklik yapma ve sonlandırma hakkı kampanyayı sunan ya da aracılık eden İşletmeler’e aittir. İşletmeler’in bu haklarını kullanması veya başkaca nedenlerle Kullanıcılar’ın kampanyaları kullanamaması nedeniyle Grupanda’nın herhangi bir sorumluluğu yoktur.