indirimler Nasıl Takip Edilir ?

Birçok kişi indirimler den haberdar olmak ister fakat bunu nasıl yapacağını bilemez. İndirimler nasıl takip edilir bilmek için mobil uygulamaları indirip üye olmak ve mail aktivasyonu yapmak gerekir. Mail aktivasyonu yapan üyelere her haberde mail gider ve bu şekilde indirimlerden de hızlı bir şekilde haberleri olur.

 İndirimleri Nasıl Takip Edebilirim?

 İndirimlerin takip edilmesi için birkaç yol bulunmaktadır ve bunların yapılması gerekir. İndirimleri mağazalardan takip etmek isteyen kişilerin mağazaları ziyaret etmeleri ve fiyatları takip etmeleri gerekir. Fiyatlarda indirim olduğunda ürünler farklı yerlere alınır ve indirimli bölümlerde sergilenir. Online olarak indirimleri takip etmek isteyen kişilerin mobil uygulamaları telefonlarına indirmeleri gerekir. Bildirimleri açarak uygulamalardan gelecek olan haberleri anında öğrenebilirsiniz. Sık sık uygulamaya girmek ya da siteleri takip etmek de indirimleri takip etmenin bir yoludur. E-bültenlere üye olmak da indirimlerin takip edilmesi için oldukça önemlidir. Bu sayede indirim durumlarında mail adreslerine bilgiler gelir.

İndirimleri Takip Edebileceğim Uygulamalar veya Siteler Hangileridir ?

genel olarak bir sürü seçenek bulunmasına karşın en çok bilinenler şunlardır:

 • Zubizu
 • Donanım Haber
 • Bubilet
 • Grupanya
 • Yakala Co

Telegram grupları indirimleri takip edebilmeniz için en uygun platformdur. Tüm indirimleri anlık takip edebilir ve gruplara sizlerde bulduğunuz ürünleri paylaşabilirsiniz.

indirimler nasıl takip edilirPin
indirimler nasıl takip edilir

Telegram İndirim Grupları Nasıl Bulunur?

Öncelikle telegram uygulamasını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek hesap oluşturmalısınız.

Bundan sonrası ise kolay arama ekranında indirimle ilgili bir kaç kelime yazarak aktif hrupları bulabilirsiniz. işte sizler için bir kaç indirim takip telegram grubu:

 • Fırsatlar(Sadece Paylaşım)
 • DH Sıcak Fırsatlar
 • Fırsat Diyarı
 • İndirim Alarmi
 • İndirim Avcıları
 • Fırsatlar Merkezi

Bu gibi yazılarımızı takip edebilmek ve anlık bildirim almak için Telegram grubumuzu takip edin: https://t.me/grupandaorg

İndirim Dönemleri Ne Zaman?

Birçok sektör ve birçok marka için indirim dönemleri vardır. Genelde indirim dönemleri sezon başlarında, sezon ortasında ve sezon sonlarında olmak üzere yapılmaktadır. İndirimlerden haberdar olmak için internetten araştırma yapmak gerekir. Mobil uygulamalar üzerinden de indirimleri takip etmek yeterlidir. İndirim dönemlerinde toplu indirimlerin dışında markalar kendileri için de indirim dönemleri belirler. Bunların takip edilmesi de oldukça önemlidir. İndirimlerden haberdar olmak isteyen kişilerin üye olurken mail ve bildirim almak istediklerini belirtmeleri gerekir. Bu şekilde yeni ürün geldiğinde ya da indirimler başladığında kişilere bildirim ve mail gider.

İlginizi Çekebilir: Ucuz Alışveriş İçin Dikkat Etmeniz Gereken 9 Etken!

 Her Ay İndirim Olur Mu?

 Sürekli indirim yapan markaların olduğu bilinmektedir. Sezon geçişlerinde genelde markalar indirim yaparak yeni sezon ürünlerine yer açarlar. Sezon geçişlerinde indirim yapan markalar stoklarında yeni sezon için yer açarlar. Her ay olmasa da markalarda sık sık indirimler yapılır. İndirimlerden haberdar olmak isteyen kişilerin mobil uygulama indirmeleri ya da mağazalara giderek ürünlerin fiyatlarını kontrol etmeleri gerekir. Belirli aralıklarla yapılan büyük indirimler de mevcuttur. Bu dönemlerde tüm markalarda indirimler yapılır. Yoğun olan indirim dönemlerinde müşteriler genelde internetten alışveriş yapmayı tercih ederler.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda