Kapıda Ödeme Olan Siteler Hangileridir?

Son yıllarda internet sitesi üzerinden alışveriş yapmak çok moda oldu ve çok kolaylık sağladığı herkes tarafından biliniyor. Evde otururken, uğraşmadan tek tık ile evinize, aldığınız ürünleri getirtebiliyorsunuz.

Kapıda ödeme olan siteler, Özellikle yoğun olup mağazaya gidemeyen çalışanlar için büyük bir avantaj sağlıyor. Bu avantajların her işte olduğu gibi dezavantajları da var. Çoğu site kart ile alım kabul etmekte ama insanların bazıları ya kart kullanmıyor, ya da kart kullansa bile, o an kartın da para olmayabiliyor. Bazen de ürünü görmeden parasını ödemeyi tercih etmeyebiliyorlar. Bu sebeple hangi alışveriş sitelerinde kapıda ödeme var? diye merak ediyorlar.

 Başvurdukları çözüm ise, kapıda ödeme, ne yazık ki internet sitelerinin bazıları hatta çoğu bile denilebilir, kapıda ödeme seçeneği sunmuyor. Kimi uzaktan gönderdiği ürünün kapıdan çevrilmesinden şüpheli, kimi de dolandırılmaktan korkuyor. Bunlara rağmen kapıda ödeme seçeneği sunan internet siteleri sayılı olsa da var.

İşte Kapıda Ödeme Olan Siteler:

 1.Hepsiburada

 Sitesinde ihtiyacınıza göre A’dan Z’ye her ürün barındıran bir uygulama. Benzeri siteleri çok var fakat bu site gibi kapıda ödeme seçenekleri yok. Kapıda ödeme seçenekleriyle herkes tarafından kolaylıkla tercih edilen ve çok sevilen bir site diyebiliriz.Hepsiburda kapıda ödeme seçeneği, normal olmak üzere, bir ücrete tabi tutuluyor. 5,90 gibi bir ücret ödedikten sonra ürününüze rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

 2.Kitapyurdu

 Çoğunlukla öğrencilerin kullandığı bir site. İçinde her konu da kitap, test, çocuk zeka oyunlar vb. ürünler var. Kitap yurdu da kapıda ödeme seçeneği sunuyor ve bu ödemenin de belli bir ücreti var.

 Siteye girdiğiniz de her sorunuza ayrıntılı olarak cevaplar bulabildiğinizi göreceksiniz.

 3.Morhipo

 Kozmetik, giyim, ev seçenekleriyle çok tercih edilen bir site. Kapıda ödeme seçenekleriyle hem kart ile hem nakit ile ödeme seçenekleri mevcut fakat her ürün için geçerli değil. Bazı ürünlerin firmalarıyla ilgili bu avantaj değişebiliyor. Siteye girip hangi ürünler de kapıda ödeme seçeneği olduğunu görebilirsiniz.

Kapıda Ödeme Olan SitelerPin

 4.Modanisa

  Daha çok tesettürlü hanımların tercih ettiği bir site denilebilir. Modanisa kapıda ödeme mevcut ve bu seçeneğin her site de olduğu gibi ücreti var.

 5.Tozlu.com

 Giyim üzerinde kurulmuş bir site. Sadece site değil, mağazaları da mevcut. Kapıda ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 100 lira ve üzeri harcamalarınız da kapıda ödeme ücreti almıyorlar. Eğer 100 liraya ulaşacak alışveriş yapmazsanız kargo ücreti olacaktır.

 6.E-bebek

 Bebek giyim ve tüm ihtiyaçları üzerine kurulmuş bir site. Ayrıca mağazaları da mevcut. Kapıda ödeme seçenekleri sunan bir site. Toplam harcamanız 174,99 lirayı geçerse kargo bedava yararından faydalanabilirsiniz. Eğer geçmezse kargo ücreti ödersiniz.

İlginizi Çekebilir:Trendyol Benzeri Alışveriş Siteleri Nelerdir?

 7.Koçtaş

 Ev ihtiyaçları, bahçe, dekorasyon vb. ürünler üzerine kurulmuş bir marka. Mağazaları da mevcut. İnternet sitelerinde kapıda ödeme mevcut fakat yeni çıkan habere göre kapıda ödeme devrini bitirmelerini düşündükleri söyleniyor.

Kapıda ödeme olan siteleri saymaya çalıştık eğer sizlerin de eklemek istedikleri var ise konu altından bizlere yazabilirsiniz. Bugünlük bu kadar şimdilik hoşçakalın.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın