Aliexpress 11.11 İndirimleri Nedir?

Grupanda’dan herkese Merhaba! Kasım ayı yaklaşırken herkesin merak ettiği 11.11 indirimleri nedir? Gelin hep beraber bakalım.

AliExpress 11.11 , Alibaba grubu tarafından her yıl düzenlenen en büyük global alışveriş festivalidir.Aliexpress satış dönemi boyunca, milyonlarca müşterisine % 90’a varan indirim uygulamaktadır.

11.11 Nedir?

Çinli gençler arasında “Bekarlar Günü” veya “Bachelors Günü” olarak kutlanan ilginç bir festival. 11.11 gününün asıl amacı, bekarlıktan gurur duydukları gerçeğini kutlamaktır. Neden 11 Kasım tarihi seçildi ? Merak ediyorsunuzdur. Çünkü 1 sayısı tek başına olan bir kişiye benziyorda ondan 😀.

Bekarlar günü festivali yıllardan beri popülerdir ve tüm dünyadaki en büyük online alışveriş günlerinden biri haline gelmiştir. Hemen hemen tüm online alışveriş siteleri ve günün yaratıcısı Alibaba ve Aliexpress’te dahil olmak üzere her yıl büyük indirim kampanyası yapılmaktadır. Alışveriş tutkunlarına bu günü dört gözle beklemektedir.

Türkiye’de seçkin alışveriş sitesi n11 de bu kampanyaları yapmaktadır.

Bu büyük indirimlerden faydalanmak için Grupanda sizler için hazırladığı yazılardan bilgi alarak kampanyalardan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamaya çalışmaktayız.

Aliexpress 11.11 indirimleri takvimi ve hangi indirimden hangi tarihte faydalanabileceğinizi öğrenmek için tıklayınız.

Grupanda bol indirimli günler diler.

Aklınıza takılanları konu altından sorabilirsiniz. Şimdilik hoşçakalın.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda