Aliexpress’ten Bedava Ürün Nasıl Alınır?

3
2007

Bilge panda Grupanda’dan herkese merhaba! AliExpress’ten ücretsiz – bedava elde edebileceğiniz ürünler ve kampanyalar bulunmaktadır. Yani şöyle diyelim: Kuponlarla, uygulamalarla ve kampanya dönemlerinde 0.01 USD veya yakın değerlerde olan ürünlere sahip olabilirsiniz.

Peki bu nasıl oluyor? Bunun Bir çok yolu var;

  • 1-Kuponla
  • 2-Free Bies Başvrusu İle
  • 3-Jetonlarla Takas Ederek
  • 4-Aliexpresste Slash Yaparak

Şimdi başlayalım:

1-Kuponla:

Daha önceden vergi kanunu olmadığı zamanlarda, bazı ürünleri mağaza kuponlarını kullanarak ücretsiz hale getirip satın alabiliyorduk. bu 0.01 USD olan ürünler bedavaya geliyordu. Artık gümrük vergisi olduğu için çoğu ürün 0.01 USD olsa dahi ülkemizdeki fiyatından pahalıya geliyor. Mağaza kuponları haricinde Aliexpress kuponlarını kullanarak çok iyi fiyatlar yakalayabilirsiniz. Aliexpress’te kullanılan kuponlar ve detayları için Tıklayınız.

2-Free Bies Başvrusu İle

Free bies(ücretsiz deneme ürünleri) Aliexpress tarafından sunulan bir uygulama. Belli adetlerde ürünler için (satıcı mağazayı takip etmek koşulu ile) çekilişe katılırsınız ve ürün size çıktığında tarafınıza ücretsiz gönderilir. Free bies hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

3-Jetonlarla Takas Ederek

Biriktirdiğiniz jetonlar ile, her sabah(Türkiye saatine göre sabah) en hızlı olan kazanır mantığına dayalı bir ücretsiz ürün alma yöntemidir. Her gün açıklanan sadece 1 adetli çok çeşitli ürünlere ilk açılışta hızlıca takas etmeye çalışırsınız ve ilk basan kazanır. Geri sayım sayacı sıfırlandığında ürüne hemen başvuru yaparak ücretsiz ürüne sahip olabilirsiniz.Jetonar hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.

4-Slash Yaparak

Slash, ilk olarak banggood sitesinin başlatmış olduğu bir çok kişi ile link paylaşarak ürün ücretini sıfıra yaklaştırmaya çalıştığınız bir uygulama. Ücretsiz almak istediğiniz ürünü seçersiniz , başvurunuzu yaparsınız ve zaman başlar. burada arkadaşlarınızdan yardım isteyerek ürün ücretini sıfırlamaya çalışırsınız.(slah işlemi için başvurunuzun linkini paylaşırsınız.) Bu işlemi gerçekleştirmek için bir çok kişiden yardım almanız gerekir.(seçtiğiniz ürüne göre değişir.)yeni üyeler daha fazla katkı sağlar. Şuan için kurallarda  Geçerli ülkeler listesinde Ülkemiz yok .Fakat Telegramda bu işlerle uğraşan gruplar başvuru yapıp bunu tamalıyorlar . Sizde başvuru yaparak slash yapmak istiyorsanız telegram arama kısmına “aliexpress slash grubu” araması yaptırarak ulaşabilirsiniz. (bu grup bir çok kişi ile yardımlaşarak ürün kazanmanızı sağlayacaktır.) Slash’tan bahsetmişken Banggood’tan slash nasıl yapılır ? detaylı bilgi için tıklayınız.

Bugün sizlere aliexpress’ten ücretsiz ürünler almanın yollarını anlatmaya çalıştık umarız işinize yarar ve en kısa sürede bir çok ücretsiz ürüne sahip olursunuz. 🙂 Bu günlük bu kadar şimdilik hoşçakalın.

Süper Grupanda’yı takipte kalın !

3 YORUMLAR

  1. Merhaba benim merak ettiğim bu bedava ürünlere ne kadar vergi ödeyeceğimiz, şuanda kes onu ile 8 kurusa ürün olacağım ödeme yaparken vergi ucreti olarak 11tl de öyle çıkıyor ama vergi kargoyu alırken ödüyoruz diye biliyorum, bilgilendirirseniz çok mutlu olurum ilk kes alışveriş yapıcam verginin tutarsız gelmesinden korkuyorum 🤗

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz