Aliexpress 11.11 Ön Sipariş Nasıl Verilir?

Bilge panda Grupanda’dan herkese merhaba! Aliexpress meşhur 11.11 indirimleri başlıyor! Bu sene bir yenilikle geliyor:

Ön sipariş nedir?

Aliexpress kullanıcılarına, 11.11 (yani kasım ayının 11. Günü) indirimli satacağı ürünleri, belli bir miktar kapora ödemesini istiyor. Bu sayede 11 kasımı beklemeden indirimli ürünü ayırmış oluyorsunuz. Diyelim ki kaporasını verdiğiniz ürünü 11 kasım geldiğinde almaktan vazgeçtiniz. Kaporanız yandı ? Şaka yaptım. Aliexpress kaporanızı hesabınıza geri ödeyecektir. Yapmanız gereken saderce indirimli ürünü kaporasını ödeyerek ayırtmak ve 11 kasımda ödemesini gerçekleştirmek! Sorularınızı konu altından sorabilirsiniz.

Grupanda bol indirimli 11.11 diler.

Aliexpress 11.11 Ön Sipariş Nasıl Verilir?Pin
Ön sipariş resimli anlatım

ÖN SİPARİŞ KURALLARI

Bu kurallar, AliExpress web sitesi (www.aliexpress.com) (“AliExpress.com”) ve mobil uygulamada devam etmekte olan (her biri bir “Promosyon” olan) “Global Alışveriş Festivali” promosyon kampanyası, oyunu veya etkinliği için geçerlidir.

1. Promosyon: Promosyon Periyodunda (aşağıdaki 2. maddeye bakın), 6. Madde’deki gereksinimleri karşılayan Uygun Üyeler (5. madde açıklandığı gibi) İndirimli Ürünlerden (6. Madde’de açıklandığı gibi) yararlanabilir.

2. Promosyon Periyodu: Promosyon Ağu 20, 2018 00:00:00 PT’den Ağu 31, 2018 23:59:59 PT’ye (“Promosyon Periyodu”) kadar geçerlidir.

3. Destekleyici: 10 Collyer Quay # 10-01, Ocean Financial Centre, Singapor 049315 (“Destekleyici”) adresine kayıtlı ofisinde Singapor’da bulunan Alibaba.com Singapore E-Commerce Private Limited, şirketidir.

4. Bulunabilirlik: Bu Promosyon Aliexpress.com, Aliexpress.com mobil sitesi, AliExpress iPhone ve Android uygulamalarında ve ayrıca Android Tabletlerde mevcuttur.

5. Uygun Üye: AliExpress kayıt numarasına sahip olmalısınız, destekleyicinin çalışanları, yöneticileri ile müdürleri hariç ve bu kişileri ilgili orta dereceli aile üyeleri, iş ortakları ve alt şirketleri, Promosyona katılan herhangi bir şirket, bu şirketlerin acentaları promosyona katılmaya uygun değildir.

6.1 Promosyon Döneminin iki aşaması aşağıdaki gibidir:
a) 20 Ekim 2018 PT saat 00:00:00’den 10 Kasım 2018 PT saat 02:59:59’a kadar (“Birinci Aşama”);
b) 10 Kasım 2018 PT saat 07:00:00’den 12 Kasım 2018 PT saat 04:59:59’a kadar (“İkinci Aşama”);

6.2 NASIL SATIN ALINIR
Hak Sahibi Üye, Birinci Aşama boyunca [URL] adresindeki promosyon sayfasında bulunan (her biri “Promosyonlu Ürün” olan) tüm ürünler için AliExpress satıcıları tarafından belirlenen ön ödemeyi yaparak Promosyona katılabilir ve İkinci Aşama boyunca Promosyonlu Ürünlerin geri kalan ücretini ödeyip siparişi kendi isteği doğrultusunda tamamlayabilir.

6.3 KUPONLAR
Herhangi bir Promosyonlu Ürün için ön ödemeyi yapmadan önce aldığınız ya da topladığınız AliExpress Kupon(larını), AliExpress Elit Kupon(larını) ya da Mağaza Kupon(larını) kullanma hakkına sahipsiniz. Herhangi bir kuponun kullanımı Resmi Kurallarla belirlenir.

6.4 GERİ ÖDEMELER
Promosyon Dönemi sırasında, Birinci Aşama sona erdiğinde Promosyonlu Ürün(leri) sipariş edemeyebilirsiniz. Depositosunu ödediğiniz Promosyonlu Ürünün geriye kalan ücretini ödemediğinizden satıcılardan gelen teklif sona erecektir ve siparişiniz iptal edilecektir. Bu durumda, ödediğiniz deposit hesabınıza geri yatırılacaktır.

6.5 ALIŞVERİŞ SEPETİ
Tüm Promosyonlu Ürünler, alışveriş sepetinize ya da favori listenize eklenemez. Promosyondan önce alışveriş sepetinizde ya da favori listenizde herhangi bir Promosyonlu Ürün varsa, Promosyon Periyodu boyunca sipariş veremezsiniz. Yalnızca Promosyon Periyodu boyunca buradaki Resmi Kurallara göre Promosyonlu Ürünü satın alabilirsiniz.

6.7 PARA BİRİMİ
Promosyonlu Ürün işleminiz, Rusya’daki satıcılar tarafından sunulması şartıyla Rusya Rublesi cinsinden; İspanya’daki satıcılar tarafından sunulması şartıyla Euro cinsinden yapılacaktır ve başka herhangi bir Promosyonlu Ürün(ler) işlemi, US Doları cinsinden yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir

“Aliexpress 11.11 Ön Sipariş Nasıl Verilir?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Grupanda