Aliexpress 11.11 İndirimlerinden Nasıl Faydalanılır?

2019 yılının kasım ayı yaklaşırken herkes büyük indirim festivali 11.11 indirimlerini bekliyor! Fakat bu indirimlerle ilgili en iyi nasıl faydalanacaksınız? Bu yazımızda bundan bahsedeceğiz. Alışveriş rehberimiz hazır.

2019 11.11 İndirimlerin den Nasıl Faydalanır? TIKLAYINIZ!

1. 20 ekim ile 10 kasım tarihleri arasında depozito ödeyerek ürünlerinizi ön sipariş geçin ve satın almak istediklerinizi garanti altına almış olun.detaylı bilgi için tıklayınız.

Sizler için seçtiğimiz ön sipariş ürünleri için tıklayınız.

2. 28 ekimde başlayacak olan game land oyununa her gün giriş yaparak kuponlarınızı toplayın.Her gün giriş yapmanız size büyük ödülü kazandıracaktır .

3. Mağaza kuponları ve diğer kuponlarını ürünleri alırken kullanmayı unutmayın!

Pin

4. 28 ekimden itibaren sepete eklediğiniz her ürün için 5 jeton kazanın! Jetonlar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

5. 4-10 kasım ve 10-12 kasım arası uygulamaya giriş ekranında kupon yagmuru olacaktır. Hediye paketinize tıklayın ve kuponunuzu alın!

6.Çokpaylaşan kazansın! 7-10 kasım arası belirli periyotlarda yayınlanacak olan 0.01USD free (ücretsiz) stoklardan faydalanın! Zamanlaması iyi olan kazansın. (Güncellendi 08.11.2018)

Ürünler her saat başı yayınlanıyor ne kadar fazla arkadaşınızla ürünü paylaşırsanız o kadar fazla ürünün fiyatı aşağıya iniyor. 0.01 e inmesi için ne kadar paylaşırsanız o kadar kar elde edersiniz.

Kampanya her 1,5 saatte bir yapılıyor.

Pin

Pin

7. Ve büyük gün 11.11 ücretsiz ürünler artarak devam ederken , ön sipariş verdiğiniz ürünleri satın alma vakti geldi! Daha büyük indirimler devam ediyor ve her saat başı kupon ödülleri hepsi 11.11 de.

Grupanda bol indirimli ve keyifli alışverişler diler.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın