Şok Market Online Alışveriş Nasıl Yapılır?

İnsanların evlerinden dışarıya çıkmak istemediği ya da çıkamadığı bugünlerde alışveriş yapmak için insanlar birçok farklı yöntemler deniyor. Şok market online alışveriş ile insanlar artık market alışverişlerini de internet üzerinden online olarak yapabiliyorlar. Zincir marketler olarak adlandırdığımız Türkiye’nin birçok yerinde şubesi bulunan marketler online market alışverişi seçeneği sunarak hem kullanıcılarına kolaylık sağlamış hem de mağduriyet yaşatmamış oluyor.

Şok Market Online Alışverişi Nerelerden Yapılabilir?

Online market alışverişini yapmak insanlar için çok kolay bir hale geldi. Bunun nedeni ise seçeneklerin sınırlı olmamasıdır. Bu sayede insanlar fiyatları, ürünleri ve lezzetleri karşılaştırarak kendilerine uygun olduğunu düşündükleri ürünleri tercih edebiliyorlar. Online market alışverişleri zincir marketlerin site ve uygulamalarından veya son zamanlarda ortaya çıkan sadece online olarak hizmet verebilen market uygulamalarından yapılabilir.

Şok Market Online AlışverişPin

Şok Market Neden Çok Tercih Ediliyor?

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden birisi olan Şok market uygun fiyatları, yaptığı reklam çalışmaları, birçok şubeye sahip olması ve kullanıcılarına sunduğu kolaylıklar sebebiyle çok tercih edilmektedir.

Şok Online Alışveriş İçin Nelere İhtiyaç Var?

Şok marketlerden online bir şekilde alışveriş yapabilmek için öncelikle internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir. İnternet bağlantınız sayesinde Cepte Şok uygulamasını indirerek ya da Cepte Şok internet sitesine girerek üyelik oluşturmanız gerekiyor. Online ödeme yapabildiğiniz bir karta sahipseniz başka bir şeye ihtiyacınız yoktur.

Dikkatinizi Çekebilir: Market alışverişinde dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

 

Şok Market Online Alışveriş Nasıl YapılırPin

Şok Market Online Alışveriş Nasıl Yapılır ?

 1. Cepte Şok internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden giriş yapıldıktan sonra üyelik işlemleri tamamlanmalıdır.
 2. Cepte Şok’a üye olunduktan sonra alışverişinizi yapmak istediğiniz marketinizi seçmeniz gerekmektedir.
 3. Her Şok markette fiyatlar ve bulunan ürünler aynı değildir, değişiklik gösterebilme ihtimali vardır. Alışveriş yapmak istediğiniz marketinizi seçtikten sonra ihtiyacınız olan ürünleri seçmelisiniz.
 4. Seçimlerinizde kilogram ve adet olarak ekleme ya da azaltma işlemlerini yapabilirsiniz.
 5. Alışverişinizde teslim alacağınız ürünleriniz için teslimat saatini seçtikten sonra ödeme işlemlerini de hallederek siparişinizi tamamlamış olursunuz.

Daha detaylı anlatacak olursak:

 1. Şok Market internet sitesine gidin: Şok Market’in resmi internet sitesine giderek, alışverişe başlayabilirsiniz.
 2. Üye Olun: Üye olmak için “Üye Ol” butonuna tıklayın ve gerekli bilgileri doldurun.
 3. Ürünleri Seçin: Ürünleri kategorilere göre tarama yapabilir veya arama çubuğu kullanarak ürün arayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sepete ekleyin.
 4. Sepeti Onaylayın: Sepetinizdeki ürünleri kontrol edin ve onaylayın.
 5. Ödeme Yapın: Ödeme yapmak için kredi kartı, banka kartı, nakit veya kapıda ödeme gibi seçeneklerden birini seçin.
 6. Siparişi Tamamlayın: Ödemeyi tamamladıktan sonra, siparişiniz onaylanacak ve kısa sürede size teslim edilecektir.
 7. Bu adımları takip ederek, Şok Market’ten kolay ve güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilirsiniz.

Şok market yetkili personeli tarafından siparişiniz alınır ve teslimat için hazırlanmaya başlanır. Yetkili personeller tarafından hazırlanan ürünler bozulmayacak şekilde uygun koşullarda saklanır ve belirttiğiniz saatlerde size ulaştırılır. Böylece Şok marketten yapmış olduğunuz online alışverişinizi tamamlamış oldunuz. Grupanda mutlu alışverişler diler. Şimdilik hoşçakalın.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda