Şok Market Online Alışveriş Nasıl Yapılır?

0
212

İnsanların evlerinden dışarıya çıkmak istemediği ya da çıkamadığı bugünlerde alışveriş yapmak için insanlar birçok farklı yöntemler deniyor. Gelişen internet ticareti sayesinde insanlar artık market alışverişlerini de internet üzerinden online olarak yapabiliyorlar. Zincir marketler olarak adlandırdığımız Türkiye’nin birçok yerinde şubesi bulunan marketler online market alışverişi seçeneği sunarak hem kullanıcılarına kolaylık sağlamış hem de mağduriyet yaşatmamış oluyor.

Şok Market Online Alışverişi Nerelerden Yapılabilir?

Online market alışverişini yapmak insanlar için çok kolay bir hale geldi. Bunun nedeni ise seçeneklerin sınırlı olmamasıdır. Bu sayede insanlar fiyatları, ürünleri ve lezzetleri karşılaştırarak kendilerine uygun olduğunu düşündükleri ürünleri tercih edebiliyorlar. Online market alışverişleri zincir marketlerin site ve uygulamalarından veya son zamanlarda ortaya çıkan sadece online olarak hizmet verebilen market uygulamalarından yapılabilir.

Şok Market Online Alışveriş

Şok Market Neden Çok Tercih Ediliyor?

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden birisi olan Şok market uygun fiyatları, yaptığı reklam çalışmaları, birçok şubeye sahip olması ve kullanıcılarına sunduğu kolaylıklar sebebiyle çok tercih edilmektedir.

Şok Online Alışveriş İçin Nelere İhtiyaç Var?

Şok marketlerden online bir şekilde alışveriş yapabilmek için öncelikle internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir. İnternet bağlantınız sayesinde Cepte Şok uygulamasını indirerek ya da Cepte Şok internet sitesine girerek üyelik oluşturmanız gerekiyor. Online ödeme yapabildiğiniz bir karta sahipseniz başka bir şeye ihtiyacınız yoktur.

Dikkatinizi Çekebilir: Market alışverişinde dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

 

Şok Market Online Alışveriş Nasıl Yapılır?

  1. Cepte Şok internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden giriş yapıldıktan sonra üyelik işlemleri tamamlanmalıdır.
  2. Cepte Şok’a üye olunduktan sonra alışverişinizi yapmak istediğiniz marketinizi seçmeniz gerekmektedir.
  3. Her Şok markette fiyatlar ve bulunan ürünler aynı değildir, değişiklik gösterebilme ihtimali vardır. Alışveriş yapmak istediğiniz marketinizi seçtikten sonra ihtiyacınız olan ürünleri seçmelisiniz.
  4. Seçimlerinizde kilogram ve adet olarak ekleme ya da azaltma işlemlerini yapabilirsiniz.
  5. Alışverişinizde teslim alacağınız ürünleriniz için teslimat saatini seçtikten sonra ödeme işlemlerini de hallederek siparişinizi tamamlamış olursunuz.

Şok market yetkili personeli tarafından siparişiniz alınır ve teslimat için hazırlanmaya başlanır. Yetkili personeller tarafından hazırlanan ürünler bozulmayacak şekilde uygun koşullarda saklanır ve belirttiğiniz saatlerde size ulaştırılır. Böylece Şok marketten yapmış olduğunuz online alışverişinizi tamamlamış oldunuz. Grupanda mutlu alışverişler diler. Şimdilik hoşçakalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz