Zebramo’dan yapacağınız ilk alışverişinizde % 7 indirim Efsanesi!

 

Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni alışveriş trendi zebramo internet sitesinde ilk alışverişinize Yüzde 7 indirim kampanyası! kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Zebramo Nedir?

Zebramo, beğendiğiniz tüm markalar içerisinde alışveriş yapabileceğiniz bir mekandır. Moda ile ilgili her türlü ürünü, elektronik eşyaları, küçük ev aletleri ve diğer tüm özel parçaları anında ve kolay bir şekilde alıp satabilirsiniz. İster bir zamanlar çok beğenerek kullandığınız eşyalarınızı hemen satarak para kazanmaya başlayabilir, isterseniz almak istediğiniz ürünlere keyifle göz atıp alışveriş yapabilirsiniz. Satış yapmaya başlamak için hemen Satış Yap’a basarak eşyalarınızın güzel birkaç fotoğrafını çekin ve istediğiniz fiyatı da belirleyerek Zebramo güvencesiyle satış yapmaya anında başlayın. Zebramo’da alışveriş işte bu kadar kolay!(bir nevi Letgo)

Kampanya Detayları

  • Kampanya, 10.04.2019-10.05.2019 tarihleri arasında Zebramo web sitesi ve mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında BKM Express ile tek seferde yapılan alışverişlerde anında % 7 indirim uygulanacaktır.
  • Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterinin ödeme sayfasında yer alan “Kuponlarım” bölümünden BKM Express kuponunu seçmesi gerekmektedir. Kupon seçimin ardından herhangi bir alana tekrar kupon kodunun girilmesine gerek olmayacaktır.
  • Kampanyadan ilk 2.500 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kamapnya otomatik durdurulur.
  • Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandğının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
  • Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kamapnyalarıyla birleştirilebilir.
  • BKM ve Zebramo, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda