World Platinum ile Sevgililer Günü’nde İndirimli Mekanlar Listesi!

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

Sevgililer Günü’nünde de İstanbul’un en romantik mekanlarında %10 indirim ile ayrıcalıklısınız.

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

– Frankie: Sofistike ve şık ambiyansı, tarifsiz manzarası ile bütünleşen mekânda Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan menünün tadını Bengü Beker’in canlı performansı ile çıkarabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0212) 230 66 66

– Gina: Lezzetleri ve kaliteli ortamı ile İstanbul’un en gözde İtalyan restoranlarından biri olan Gina, Sevgililer Günü’nde de en şık buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Şehrin merkezinde, günlük hayatın ortasında misafirlerini şık ve sıcak ortamıyla karşılayan Gina; Sevgililer Günü’ne özel zengin menüsü ve sofistike ambiyansıyla İtalyan lezzetlerini çiftlerin beğenisine sunuyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0212) 353 54 52

 

– Kilimanjaro: Lezzeti odağında tutan ve Yapı Kredi bomontiada’ya farklı bir yaklaşım getiren Kilimanjaro, Sevgililer Günü için özel bir menü hazırladı. Kendine has ambiyansında çiftlere ayrıcalıklı bir akşam yaşatacak Kilimanjaro’da, DJ Aytun’a trompeti ile eşlik edecek Umur Meriç’in Latintronica performansları da geceye renk katacak.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0549) 791 07 34

– La Mancha: Kuruçeşme’de Boğaz’a tepeden bakan terasta konumlanmış mekân, Sevgililer Günü için hazırlanmış olan özel menüsü ile misafirlerini bekliyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0212) 257 11 44

– La Petite Maison: Güney Fransa’nın tatlarını ve atmosferini özgün bir sentezle birleştiren La Petite Maison, özel Sevgililer Günü menüsü ile çiftlere unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0212) 232 02 32

– Lacivert: Romantik buluşmaların gözde adresi Lacivert; Sevgililer Günü’nde misafirlerini canlı caz trio performansının romantik melodileriyle karşılayıp, etkileyici Boğaz manzarası ve Executive Şef Hüseyin Ceylan ve ekibinin geceye özel hazırladığı menü eşliğinde unutulmaz bir geceye ev sahipliği yapıyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0216) 413 37 53 | (0216) 413 42 24

– Sunset: Etkileyici boğaz manzarası, seçkin sunumlarıyla ve enfes lezzetleriyle 23 yıldır misafirlerine farklı deneyimler yaşatan Sunset Grill&Bar, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de müdavimlerini bekliyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0212) 287 03 57

– The Populist: Şehrin sosyalleşme noktası The Populist, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü iyi yemek ve iyi müzik farkıyla yaşamak isteyen çiftleri bekliyor. The Populist’in 14 Şubat’a özel hazırladığı menüde craft tatlar ve imza lezzetler öne çıkıyor. Sıcak atmosferi ve güçlü mutfağıyla The Populist, özel günlerin de değişmeyen adresi oluyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0212) 296 20 34

– Vogue Restaurant: Modern, zarif ve şık bir ambiyansın büyüleyici şehir manzarasıyla bir araya geldiği Vogue Restaurant, modern Avrupa mutfağının yanı sıra uzmanları tarafından hazırlanan sushi’nin en iyi örneklerini sunuyor. Vogue Restaurant, Sevgililer Günü’nün keyfini muhteşem panoramik boğaz manzarası ve benzersiz lezzetlerle çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0212) 227 44 04 | vogue.rezervasyon@voguerestaurant.com

– Zanzibar Zorlu: Zanzibar Zorlu’nun sıcak atmosferinin ve seçkin mutfağının tadını Sevgililer Günü’ne özel menüsü ile çıkarırken, bu özel günü Kürşat Başar ve Asya’nın eşsiz Aşk Şarkıları performansı ile deneyimleyin.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0212) 807 09 69

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın