Workinton Dünyasına Ücretsiz Giriş Yapın!

Merhaba grupanda sakinleri. Workinton la eşsiz bir deneyim yaşamak için yapmanız gerekenler aşağıda. He unutmadan bu ziyaretiniz ücretsiz! Grupanda yı takip edin avantajlı fırsatlardan haberdar olun.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 31 Aralık 2018’e kadar geçerli.

  • Kampanyadan faydalanabilmen için CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı’nı yanında bulundurman yeterli.

  • CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı olan müşterilerimiz ayda 1 kez Workinton’un İstanbul’daki Levent, Maçka/Nişantaşı, Maslak, Esentepe/Astoria, Kozyatağı, Şişhane, Galata, Buyaka/Ümraniye, Kavacık, Levent 199, Maçka, Kozyatağı (And Plaza) ve Astoria, Vodafone Arena ; İzmir’deki Bayraklı ve Ankara’da Söğütözü’ndeki şubelerinden herhangi birini kullanabilirsin.

  • Kampanya kapsamında CEPTETEBliler, Workinton’da gün boyu açık çalışma alanlarını, hızlı wi-fi, coffee break’ten sabahları simit, poğaça ve kahvaltılık ikramlar, gün içerisinde tatlı-tuzlu kurabiyeler, filtre kahve, çay, bitki çayları, su ikramından yararlanabilirsin.

  • Workinton Sabiha Gökçen Şubesi’nde ay içinde kampanya hakkın olan ilk girişin ücretsiz ayrıca ikinci girişin de % 50 indirimli.

  • Workinton ile ilgili detaylı bilgi almak için www.workinton.com web sitesini ziyaret edebilirsin.

  • Urban Station ismi Workinton olarak güncellendi, daha önce kullandığın Urban Station ofislerini Workinton ismiyle kullanmaya devam edebilirsin.

  • CEPTETEB ve Workinton kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar…

    Workinton Nedir?

Coworking sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi Workinton, sunduğu Coworking, Sanal Ofis, Hazır Ofis ve Toplantı Odası hizmetleri ile kuruluşunun 5. Yılında, 14 farklı iş merkezinde, 10. 000 m2 alanda, 15.000 üye ile 2000 üzerinde kurumsal firmaya hizmet verir.

Workinton üyeleri, en merkezi lokasyonlarda, hızlı bağlantı, yüksek konsantrasyonlu alanlarda çalışırken, ücretsiz zengin ikramlar ve özenle hazırlanmış kahve kokuları arasında etkin bir networking ortamında da buluşurlar.

Workinton’da çalışanlar verimli iş birlikleri ortamında buluşurken konsantrasyon kaybı yaşamadan, verimli ve motive çalışır. Hazır ofislerindeki girişimciler ve firmalar pratik ve ekonomik iş yerine sahip olur, kolayca işlerine odaklanırken kurdukları iş birlikleri ile yeni fırsatlar yaratırlar. Sanal ofis hizmeti ile iş yerleri prestijli adreslerde yer alan girişimler, aldıkları ofis hizmetleri ile de çok daha verimli iş üretirler.

150 farklıToplantı Odasında iki kişilik görüşmelerinden , 250 kişilik seminer organizasyonlarına, yönetim kurulu toplantılarından eğitim ya da değerlendirme merkezi ihtiyaçlarına kadar tüm taleplerinde istedikleri düzende hazırlanan salonları kullanan şirketler toplantılarını kolaylıkla gerçekleştirir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın