Watsons’ta 15 TL Parapuan Kampanyası

CardFinans bireysel kredi kartınızla şubat ayı boyunca Watsons mağazalarında veya watsons.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizin toplamı 75 TL’ye ulaştığında 15 TL ParaPuan hediye! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda bol Puanlı günler diler.

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile Watsons mağazaları veya watsons.com.tr’de QNB Finansbank POS’larından şubat boyunca yapılacak alışverişlerin toplamı 75 TL’ye ulaştığında 15 TL ParaPuan kazanılacaktır.

ParaPuan kampanyasına katılmak için şubat ayı boyunca “WATSONS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 4 Mart 2019’da yüklenecek, Mart sonuna kadar QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır.

Kullanılmayan ParaPuan 1 Nisan 2019’da geri alınacaktır.

Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Bir müşteri kampanyadan 1 kez ve en fazla 15TL değerinde ParaPuan kazanılabilir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.

CardFinans Fix “Artı Paket” ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.

Artı pakete dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı paketten çıkış yapamamaktadır.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Watsons’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Watsons’tan alınabilir.

QNB Finansbank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Watsons’tan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Watsons’ın 444 99 87 numaralı şikayet hattına iletebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın