VISA ile Trendyol’da Tam 40 TL İndirim Efsanesi

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

Trendyol’daki alışverişinizi Yapı Kredi VISA kartınızla yaparak kartınızı kaydedin, bir sonraki 100 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 40 TL indirim kazanın!

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

9-30 Kasım 2019 tarihleri arasında trendyol.com’da Visa logolu tüm bireysel ve ticari kredi, banka ve ön ödemeli kartlar ile yapılacak alışveriş sonrasında Visa kartının ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir. İndirim kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için Visa kartlarının kayıtlı kalması gerekmektedir.İndirim kodu 16 Aralık tarihinde trendyol.com’a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir.

İndirim kodu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere kampanyanın bitiş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde e-posta yoluyla yapılacaktır.

9-30 Kasım 2019 tarihleri arasında kazanılan 40 TL değerindeki indirim kodu 16-31 Aralık tarihleri arasında trendyol.com’da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

İndirim kodu, trendyol.com ödemeler sayfasında “İndirim Kuponu/ Kodu” alanına girilerek aktifleştirilir.

Kampanya için kazanılan indirim kodları yukarıda belirtilen tarihler itibariyle kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir.

40 TL değerindeki indirim bölünemez, birleştirilemez ya da paraya çevrilemez.

Bir alışveriş sırasında sadece bir indirim kullanılabilir.İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Önceki kart kaydetme kampanyalarından yararlanan hesaplar, farklı Visa kartı kaydederek kampanyadan yeniden yararlanamamaktadırlar.

Kampanya www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerli olacaktır.İndirim, indirim kodunun kullanıldığı alışveriş sırasında gerçekleşecektir.

Bu kampanya, trendyol.com’da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

Trendyol ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.

Katılım koşullarını www.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın