Visa ile Hepsiburada’da 50 TL indirim!

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

24 Mayıs – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Hepsiburada’da Visa kredi kartlarıyla yapılacak alışveriş sonrasında kart ilk kez kaydedildiğinde sonraki alışverişlerde kullanılmak üzere 50 TL indirim!

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

• 24 Mayıs- 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) Hepsiburada’da Visa kredi kartlarıyla yapılacak alışveriş sonrasında kart ilk kez kaydedildiğinde sonraki alışverişlerde kullanılmak üzere 50 TL indirim kazanılacaktır.

• Kampanya, 24 Mayıs- 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Visa kredi kartın ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir.

• Visa kredi kartı kaydedildikten 15 gün sonra indirime hak kazanılacaktır.

• 50 TL indirim, 300 TL ve üzeri altın hariç diğer tüm alışverişlerde 15 gün süreyle geçerlidir.

o Altın hariç 300 TL ve üzeri sepet oluşturulduğunda 50 TL indirim ödeme adımında sipariş özeti sayfasında otomatik düşecektir.

o Ödeme bilgilerinde Visa kredi kartı seçildikten sonra indirim sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır.

• Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

• Her bir üye hesabından yalnızca 1 kez kayıtlı kart ile kampanyadan yararlanılabilir.

• 31 Temmuz 2019 tarihine kadar (bu tarih dahil), kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.

• Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

• Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve VISA kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Ayrıca, kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda