Vakıfbank World Kart ile Gıda Marketi Alışverişinize 20 TL Worldpuan!

Merhaba! VakıfBank Worldcard ile 1-15 Şubat 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 2 adet 150 TL ve üzeri gıda marketi alışverişinize 20 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Bir müşteri kampanyadan en fazla 20 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanyaya katılmak için GIDA yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinde yer alan “Cepte Kazan” uygulaması üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

BusinessCard’lar, Bankomat kartlar, nakit çekim, mail order, sanal ve yurt dışı işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 20 Şubat 2019 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 1 Mart 2019’dur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 2 Mart 2019 tarihinde geri alınacaktır.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda