Vakıfbank World Kart ile 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinize 25 TL indirim!

Grupanda’dan herkese merhaba! Tüm Akaryakıt istasyonlarından yapacağınız alışverişinize Tam 25 YL Vakıfbank world card’tan hediye! Kampanya detaylatı aşağıda.

Grupanda Kazasız Güzel günler diler.

Kampanya Detayları

VakıfBank Worldcard ile akaryakıt istasyonlarından 1-28 Şubat 2019 tarihler arasında farklı günlerde ve tek seferde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinize, 1-11 Mart 2019 tarihleri arasında akaryakıt istasyonlarından en az 25 TL akaryakıt alımı yapıldığında 25 TL indirim verilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL indirim kazanabilir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız akaryakıt alışverişlerinin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya katılmak için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat kartlar, nakit çekim, internet alışverişi, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan indirimler 20 Mart 2019 tarihinde alışverişin yapıldığı bireysel kredi kartlarına yansıtılacaktır.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın