VAkıfbank World Card ile 25 TL World Puan Kazanın!

Merhaba! VakıfBank Worldcard ile 3-20 Ocak 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 3 adet 125 TL ve üzeri gıda marketi alışverişinize 25 TL Worldpuan hediye kazanın!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

VakıfBank Worldcard ile 3-20 Ocak 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 3 adet 125 TL ve üzeri gıda marketi alışverişinize 25 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Worldpuan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Aynı gün tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya katılmak için GIDA yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinde yer alan “Cepte Kazan” uygulaması üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
BusinessCard’lar, Bankomat kartlar, nakit çekim, mail order, sanal ve yurt dışı işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 23 Ocak 2019 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 1 Şubat 2019 olacaktır.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 2 Şubat 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda