Vakıfbank Bankomat Kartınıza 20 TL Bankomat Para Kampanyası

 

Grupanda’dan herkese merhaba! VakıfBank Bankomat kart ile 3-31 Ocak 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri gıda marketi, giyim, restoran, kozmetik sektörlerindeki alışverişinize 20 TL Bankomat para kazanın! Kampanya detayları aşağıda.

 

Grupanda iyi alışverişler diler.

 

Kampanya Detayları

VakıfBank Bankomat kart ile 3-31 Ocak 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri gıda marketi, giyim, restoran, kozmetik sektörlerindekialışverişler için geçerlidir.
Kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız ilk 75 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplamda 20 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteriye en fazla 20 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ODULB yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz.ODULB kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 5 Şubat 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda