Vakıfbank Bankomat Kartınız ile Alışverişte 20 TL Kazanın!

Grupanda’dan herkese merhaba! Vakıfbank ATM kartınız ile gıda,giyim,restoran ve kozmetik alışverişlerinize tam 20 TL kazanın! Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Gıda marketi, giyim restoran ve kozmetik sektörlerindeki alışverişlerinize 20 TL Bankomat Para hediye!

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-14 Mart 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 3 adet 75 TL ve üzeri gıda marketi, giyim, restoran ve kozmetik sektörlerindeki alışverişlerinize 20 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteriye en fazla 20 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Kampanya katılımı için bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan PARAB yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. PARAB kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanya Kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 20 Mart 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda