Vakıfbank Bankomat ile Elektronik, Mobilya, Toptan ve Kuyum alışverişinize 30 TL Efsane Kampanyası

 

Merhaba! VakıfBank Bankomat kart ile 3-31 Ocak 2019 tarihleri arasında tek seferde 1.000 TL ve üzeri elektronik, mobilya, toptan ve kuyum sektörlerinde yapacağınız alışverişinize 30 TL Bankomat Para Efsane Kampanyası! Bankomat para ile kazanacağınız Paralar Nakit olarak hesabınıza yatar ve puan olarak değil TL olarak işlem yaparsınız.

 

Grupanda İyi alışverişler diler.

 

Kampanya Detayları

VakıfBank Bankomat kart ile 3-31 Ocak 2019 tarihleri arasında tek seferde 1.000 TL ve üzeri elektronik, mobilya, toptan ve kuyum sektörlerinde yapacağınız alışverişinize 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteriye en fazla 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan HEDIYEB yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. HEDIYEB kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 5 Şubat 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda