Vakıfbank Bankomat İle Akayakıt Alışverişinize 30 TL Kazanma Efsane Kampanyası

Bankomat Kart ile 3 adet 125 TL ve üzeri Akaryakıt alışverişine Efsane kampanya ile 30 TL Bankomat Para hediye!

Grupanda iyi seyahatler diler.

Kampanya Detayları

VakıfBank Bankomat kart ile 3-31 Ocak 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 3 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinize 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteriye en fazla 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan PARAB yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. PARAB kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 5 Şubat 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda