Ucuzabilet’te Yurt Dışı Uçuşlarınıza 75TL İndirim!

Biletinizi mobil uygulamamızdan alın, yurt dışı uçuşlarına özel 75 TL indirimi kaçırmayın!

Kampanya indiriminden yararlanmak için Ucuzabilet IOS ve Android uygulaması üzerinden üye girişi yaparak, ödeme sayfasında bulunan indirim kuponu kullan alanına, aşağıda belirtilen indirim kuponu kodunun girilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı uçuşlarda 75 TL indirim kodu: YD75

Son kullanma tarihi: 20 Ekim 2019 saat 23:59

Kampanya Koşulları;

İndirim kuponu, çoklu uçuş seçeneğinde kullanılmamaktadır.

İndirim kuponu, opsiyonlu rezervasyonlarda ve ön rezervasyondan yapılacak biletlemelerde kullanılmamaktadır.

İndirim kuponu gidiş-dönüş biletlemeler de geçerlidir.

İndirim kuponu sınırlı sayıdadır.

Her kupon bir kez kullanabilir.

Yurt dışı uçuşlarda Türk Havayolları, Pegasus uçuşlarında geçerli değildir.

Kampanya indirimi, yurt dışı uçuşlarda geçerli olup, yalnızca ucuzabilet mobil uygulama üzerinden bilet satın alanlar indirimden yararlanabilir.

Yurt dışı indirim kuponu Kıbrıs uçuşlarında geçerli değildir.

Kampanya dahilinde satın alınan biletlerin iptal ve iadesi durumunda indirim kuponu tutarı iade edilemez. İptal ve iade işlemlerinde, toplam iade tutarından indirim tutarı düşülerek iade yapılacaktır.

Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Sitemizi kullanarak bu tanımlama bilgilerinin yerleştirilmesine izin vermiş olursunuz. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Ucuzabilet’ten SMS almak istemiyorsanız UB RET yazıp 7889’a gönderebilirsiniz. Ucuzabilet’ten ticari elektronik posta almak istemiyorsanız bilet@ucuzabilet.com’a mail yoluyla talebinizi iletebilir veya size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 87 87 veya 0 850 737 8 737’yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Ucuzabilet mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

Henüz üye değilseniz. Hemen üye olun .

Henüz üye değilseniz. Hemen üye olun .

|

|

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın