Uçak Biletlerinde İndirim Fırsatından Faydalandın!

İndirimlerin ve Kampanyaların Efsane Bilgesi Grupanda’dan Herkese Merhaba! Gezginler, Gezmeyi sevenler, ailesini ve arkadaşlarını ziyaret etmek isteyenler bu kampanya tam size göre! kolayyolculuk.com’da GarantiPay veya BonusFlaş ile ödemede yurtiçi biletlere 10 TL, yurtdışı biletlere 25 TL indirim! Hemen biletinizi alın indirimlerden faydalandın!

Grupanda iyi uçuşlar diler.

Kampanya Şartları

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.kolayyolculuk.com’dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde yurtiçi ödeme sistemleri seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.

İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

Kampanya 18 Eylül 2018 -18 Ekim 2018 tarihine kadar

www.kolayyolculuk.com’ dan yapılacak GarantiPay ödemelerinde geçerlidir.

Kampanyada minimum işlem tutarı zorunluluğu bulunmamaktadır.

Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Sepet tutarı, indirimli tutar olarak revize edildiği görüldükten sonra ödeme yapılmalıdır.

Bu kampanya diğer kolayyolculuk.com kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanya tüm biletlerde geçerlidir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın