Uçak Biletlerinde % 25 İndirim Kampanyası!

Grupanda2dan herkese merhaba! Ucuza bilet internet sitesinde Aegean Airlines ile biletinizi 1 Ağustos – 10 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ucuzabilet’ten satın alın, 15 Eylül 2019 – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında, İstanbul ve İzmir çıkışlı, tek yön ve gidiş – dönüş uçuşlarınızda %25 indirim fırsatınından yaralanma şansını yakalayın.

İndirimin geçerli olduğu destinasyonlar;

Atina, Mikonos, Santorini ,Girit, Chania, Kahire, Varşova, Kazablanka, Cidde, Amman, Korfu

Promosyon fiyatlar için tıklayınız.

Kampanya Koşulları;

İndirim hakkı, tek yön veya gidiş-dönüş uçuşlarda geçerli olup, sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.

Kampanya indirimi Aegean Airlines’ın Olympic Havayollarıı ile yapmış olduğu ortak uçuşlarda da geçerlidir.

Kampanya indirim hakkı sadece uçak bileti üzerinden kazanılacak olup iptal, iade ve değişikliklerde hava yolu kuralları geçerli olacaktır.

İptal ve değişiklik kuralları biletin sınıfına göre değişkenlik gösterir.

Bilet kuralları, kurallar bölümünde belirtilmektedir, daha sonra kural değişikliği söz konusu olmamaktadır.

Satın alma işlemlerinizi hava yolu kurallarını okuyarak gerçekleştiriniz.

Aegean Airlines ve Ucuzabilet kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını ve meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Sitemizi kullanarak bu tanımlama bilgilerinin yerleştirilmesine izin vermiş olursunuz. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Ucuzabilet’ten SMS almak istemiyorsanız UB RET yazıp 7889’a gönderebilirsiniz. Ucuzabilet’ten ticari elektronik posta almak istemiyorsanız bilet@ucuzabilet.com’a mail yoluyla talebinizi iletebilir veya size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 87 87 veya 0 850 737 8 737’yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Ucuzabilet mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda