Tivibu Uydu’da Efsane İndirim Kampanyası

Merhaba Grupandalı. TV izlemeyi seviyorsan , “hiç bir programı kaçıtmak istemiyorum, dizilerimi özellikle! ” diyenlerdensen… bu kampanya tam sana göre! Türk Telekom faturasız mobil hat sahibi olarak veya Türk Telekom faturasız mobil hattını referans göstererek, en zengin içerikli Tivibu Uydu Süper Paket’ten aylık 14,90 TL’den başlayan fiyatlar ile yararlanabileceksin!Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda iyi seyirler diler.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Tivibu Faturasız Mobil İndirim Kampanyası kapsamında ücretlendirme alanında belirtilen fiyat tablosu doğrultusunda indirimli Tivibu Uydu Süper Paket sunulmaktadır. İndirimli Tivibu Süper Paket faydası sadece yeni Tivibu aboneliklerinde geçerlidir.
  • Tivibu müşterisi kampanya kapsamında olan faturasız tarifelerde bulunan faturasız mobil hattı referans göstererek indirimli Tivibu Uydu Süper Paketten yararlanabilecektir.
  • Kampanyada her bir Türk Telekom Mobil hattı sadece 1 kere referans olarak kullanılabilir. Abone, kampanya kapsamında referans gösterdiği Türk Telekom mobil hattın kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 24 ay boyunca indirimden faydalanabilir.
  • Kampanya süresi 24 ay olup kampanya süresi sonunda güncel Tivibu tarife fiyatları geçerli olacaktır.
  • Tivibu indiriminden yararlanılabilmesi için, referans olarak iletilen mobil hattın Türk Telekom Grubu veri işleme ve paylaşım izninin olması veya en geç Tivibu Uydu ekipmanlarının teslim edildiği(kurulumun gerçekleştiği) tarihten itibaren 60 gün içinde bu iznin verilmesi ve referans olan mobil hat sahibinden kampanya için “SMS onayı” alınması gerekmektedir.
  • 60 gün içinde Türk Telekom Grubu veri işleme ve paylaşım izninin ve SMS onayının verilmemesi halinde abonelere referanstan kaynaklı ek Tivibu indirimi verilemeyecek olup, kampanya başlangıç fiyatı olan 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Ek indirimler referans onay işlemi tamamlanması ve veri işlemi izinin verilmesine müteakip tanımlanacak ve bu tarihten itibaren geçerli olacak, daha öncesi için kısıt ücret uygulanacaktır.
  • 24 aylık taahhüt dönemi içerisinde referans olarak gösterilen Türk Telekom Mobil hat sahibinin aboneliğini iptal etmesi, kampanya kapsamı dışında bir tarifeye geçmesi veya başka bir operatöre geçiş yapması durumları “Referans İptali” olarak değerlendirilecektir.
  • Referansın iptal edilmesi durumunda 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Tivibu aboneliği, kampanya taahhütü süresince iptal edilmediği takdirde cayma bedeli alınmaz.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın