Tekzen’de 50 TL Bonus Efsane Kampanyası

Hırdavat , ev eşyaları, mutfak eşyaları, fayans , seramik, aklınıza gelebilecek her türlü malzemenin ve ürünün bir arada bulunduğu bir yer düşünün. Onun adı: Tekzen! Tüm aradıklarınızı hemen bulmuşken bonus kazanıp kara geçmenin yolu grupanda’dan geçer. Tekzen sitesinden yapacağınız alışverişinize 50 TL bonus kazanın! Detaylar aşağıda.

Grupanda bol puanlı günler diler.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında www.tekzen.com.tr’den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
  • GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.
  • Kazanılan Bonus’lar 18 Aralık 2018’de kartınıza yansır ve 18-28 Aralık 2018 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
  • Kullanılmayan bonuslar 29 Aralık’da geri alınacaktır.

Garantipay nedir, Nasıl Kullanılır?

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.tekzen.com.tr’den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.

İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda