Tchibo’da 50 TL ParaPuan Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba!

CardFinans’ınızla Tchibo mağazalarından mayıs ayı sonuna kadar tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL ParaPuan fırsatı! Üstelik 6 taksitle!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında, Tchibo mağazalarından CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile mayıs ayında tek seferde yapacağınız 200TL ve üzeri ilk alışverişinize Tchibo mağazalarında geçerli 50 TL ParaPuan ve 6 taksit fırsati sunulacaktır.

Kazanılan ParaPuan online alışverişlerde veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Bir müşteri kampanyadan 1 kez ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya harcama yaptığınız kredi kartına anında yüklenecek olup, haziran ayı sonuna kadar online hariç Tchibo mağazalarında geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Temmuz 2019’de geri alınacaktır.

Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karşılık gelen  ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, tutarın 200 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Ticari kartlar, bireysel banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Taksit kampanyası kapsamında, 31 Mayıs 2019 tarihine kadar CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç 2 ve 3 taksitli alışverişlerde artı 3 taksit uygulanacaktır.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.

CardFinans Fix “Artı Paket” ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.

Artı pakete dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı paketten çıkış yapamamaktadır.

Üye marka kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin QNB Finansbank internet sitelerine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Tchibo’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Tchibo’dan alınabilir, QNB Finansbank A.Ş’nin kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Tchibo’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Tchibo’nun 444 28 26 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda