Tatil Sepetinde 200 TL İndirim Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba! Axess’e özel 1 – 31 Temmuz tarihlerinde Tatilsepeti. com’dan yapacağınız ilk 4.000 TL ve üzeri harcamanıza 200 TL indirim fırsatı ! kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi tatiller diler.

Kampanya detayları:

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
İndirim kampanyası, tüm yurt içi – yurt dışı otel ve tur rezervasyonlarında geçerli olup, tur paketi dışındaki yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonları dahil değildir.
Hak edilen indirim tutarı harcamanın yapıldığı kartın işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır.
Kurumsal satışlar indirim kampanyasına dahil değildir.
Bireysel Axess, Free ve Wings kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
Neo, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 200 TL indirim kazanabilir.
Kampanyada indirim kazanan rezervasyonun iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine borç kaydedilir.
Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. ve TATİLSEPETİ.COM kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın