Sportive’de 100 TL ParaPuan ve 6 taksit Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba!

CardFinans bireysel kredi kartınızla anlaşmalı Sportive mağazalarından 31 Ekim’e kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Sportive mağazalarında geçerli 100 TL ParaPuan hediye! Üstelik 6 taksitle.

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Anlaşmalı Sportive mağazalarından CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile 1 Eylül-31 Ekim 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500TL ve üzeri ilk alışverişinize anlaşmalı Sportive mağazalarında geçerli 100 TL ParaPuan ve 6 taksit fırsati sunulacaktır.

Kampanyaya sportive.com.tr’den yapılan alışverişler dahil değildir.

Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Bir müşteri kampanyadan 1 kez ve en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kazanılan ParaPuan’lar anında yüklenecek olup, kasım ayı sonuna kadar online hariç Sportive mağazalarında geçerli olacaktır. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.

Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Aralık 2019’de geri alınacaktır.

Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karşılık gelen  ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, tutarın 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Ticari kartlar, bireysel banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Taksit kampanyası kapsamında, 1 Eylül-31 Ekim 2019 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç 2 taksitli alışverislerde kart hamilinin isteği dogrultusunda artı 4 taksit uygulanacaktır.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.

Artı pakete dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı paketten çıkış yapamamaktadır.

Üye marka kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin QNB Finansbank internet sitelerine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Sportive’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Sportive’den alınabilir, QNB Finansbank A.Ş’nin kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Sportive’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Sportive’in 0850 222 09 49 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın