Şok Market ‘te 25 TL Kazanın!

Şok indirim marketlerinde hem indirimli alışveriş yapıp, hemde 25 TL kazanmak istermisiniz! Hsbc ve Finansbank kredi kartı kullanıcılarına özel tam 25 TL ! Hemde kazandığınız 25 TL’yi Şok marketlerde harcayabilirsiniz! Hemen kampanya detaylarını inceleyin ! Bu güzel fırsatı kaçırmayın! Kampanya ve indirimlerin efsanesi grupandayı takipte kalın!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Finansbank İçin Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nde 26 Eylül – 30 Ekim 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından toplamı 200 TL ve üzerini bulan alışverişlerin ilki için 25 TL ParaPuan kazanılacaktır.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “SEPET”, yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 31 Ekim 2018’de yüklenecek, kasım sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 3 Aralık 2018’de geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix’ler ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Şok Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şok Marketleri’nden alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kammpanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletilebilir.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Hsbc Advantage kart için kampanya detayları

Katılmak için SEPETyazın 4477’e gönderin.

Kampanya, Şok Marketleri’nde 26 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında HSBC Advantage Kredi Kartınız ile toplamı 200TL ve üzerini bulan alışverişleriniz için geçerlidir.

Katılmak için “SEPET”, yazıp, bankaya sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek, kayıt olmaları gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde Nakit Puan kazanabilir.

Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 1 Kasım 2018’de yüklenecek olup, Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacaktır.

Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Aralık tarihinde geri alınacaktır. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

HSBC Bank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda