Şok Market Alışverişinize 25 TL Kazanma Efsane Kampanyası

Şok indirim marketlerinde hem indirimli alışveriş yapıp, hemde 25 TL kazanmak istermisiniz! Hsbc ve Finansbank kredi kartı kullanıcılarına özel tam 25 TL ! Hemde kazandığınız 25 TL’yi Şok marketlerde harcayabilirsiniz! Hemen kampanya detaylarını inceleyin ! Bu güzel fırsatı kaçırmayın! Kampanya ve indirimlerin efsanesi Grupanda’yı takipte kalın!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Advantage İçin Kampanya Detayları

HSBC Advantage Kredi Kartınız ile Sok Marketlerinde 26.12.18-30.01.19 tarihleri arasında yapacağınız toplam 250TL ve üzeri harcamanıza 25TL NakitPuan hediye! Kampanyaya katılmak için SEPET yazıp 4477 ye SMS gönderin!

CardFinans İçin Kampanya Detayları

CardFinans’ınızla, Şok Marketleri’nden 26 Aralık 2018 – 30 Ocak 2019 arasında kampanyaya kayıt olup, QNB Finansbank POS’larından belirli ürünler dışında toplamı 250 TL ve üzerini bulan alışverişlerinizin ilkine 25 TL değerinde ParaPuan! ParaPuanlar 1 Şubat 2019 tarihinde yüklenecek olup, şubat sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında SEPET yazıp 2273’e SMS gönderin!

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “SEPET” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 01 Şubat 2019’da yüklenecek, şubat sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Mart 2019’da geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir. Artı paket ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.

Şok Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şok Marketleri’nden alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda