Sneakscloud’da Ayakkabı Alışverişinize Efsane indirim Kampanyası

Sporu ve spor giyim tarzını sevenler hemen bu kampanyayı incelemelisiniz! Grupanda yine efsane bir kampanya ile karşınızda. Sneakscloud mağazası ve internet sitesinde geçerli, tüm indirimlere ek %10 Efsane indirim Kampanyası! Kampanya koşulları aşağıda .Bilge Pandanın hediyesi indirim kodunuda ilk gelen alır.?

Grupanda sağlıklı diler.

Sneakscloud'da Ayakkabı Alışverişinize Efsane indirim KampanyasıPin

KULLANIM KOŞULLARI

  • Kampanya 1 Ekim 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine Sneakscloud mağazalarında ve sneakscloud.com’da yapacakları tüm alışverişlerde indirimlere ek %10 indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya Şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Sneaks Cloud kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya “SNEAKSCLOUD” yazıp 6666’ya SMS göndererek alınabilir. Vodafone aboneleri aldıkları Şifreyi www.sneakscloud.com’da indirim kodu alanına girerek veya Senaks Cloud mağazalarında kasa görevlisine şifreyi söyleyerek kampanyadan yararlanırlar.
  • Şifreler tek kullanımlıktır ve 7 günde en fazla 1 Şifre kullanılabilir. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.
  • Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş. iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Sneakscloud ve Vodafone’da saklıdır.
  • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza httı: vftr.co ı adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda