Sinema Biletlerinde Efsane 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava Kampanyası

Sinema severlerin dikkatine! Sinemaya giderken eşinizi-dostunuzu yanınızda götürmek ister misiniz ? Bence istersiniz ve bedava olunca bayılıp düşersiniz 🙂 Pazartesi ve perşembe günleri vodafone freezone kullanıcıları bedava bilet kazanıyor. Kampanya efsanesi grupanda iyi seyirler diler.

Kampanya Koşulları

Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine Kadar geçerlidir.

Kampanya şifreleri AVANTAJ CEPTE uygulamasından alınmaktadır, SMS ile kampanya Şifresi alınamaz.

Kampanya hafta içi 2 gün (Pazartesi ve Perşembe), anlaşmalı tüm salon, film ve seanslarda geçerlidir. 3D filmlerde geçerli değildir. Anlaşmalı salon listesi www.vodafonefreezone.com ve www.vodafone.com.tr sitelerinde yer almaktadır. İlk ve orta öğretim sömestre, Resmi Tatil, Bayram ve 1 Ocak günleri kampanya kapsamı dışındadır, arefe günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir.

Kampanya kapsamında, kampanya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone Freezone üyeleri, www.vodafonefreezone.com sitesinde belirtilen sinema listesine göre kampanya günlerinde, anlaşmalı sinemalardaki tüm salon film ve seanslarda söz konusu film ve seans için anlaşmalı sinemalar tarafından açıklanan ücreti karşılığında bir bilet satın aldıklarında, kendilerine ikinci bir bilet anında ücretsiz olarak verilecektir. Yani, kampanyaya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone FreeZone üyesi, 1 (bir) sinema bileti karşılığında, 2(iki) adet sinema bileti alacaktır.

Kampanyaya katılım limitlerle sınırlıdır. Her FreeZone’Lu kampanyadan 1 gün içinde 1 defa , 30 gün içinde en fazla 1 defa faydalanabilir.

Kampanya günlük ve aylık katılım sınırlarının dışında toplam azami bilet adeti ile de sınırlıdır.

Kampanyaya katılmak için Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde en az 20 TL CepLira yüklemis olmak veya faturalı aktif kullanıcı olmak gereklidir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda