SHELL’de 50 TL Bonus Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba! Akaryakıt ihtiyacınızı shell’den satın alın,Efsane 50 T Bonus kampanyasını kaçırmayın!

Kampanya detayları aşağıda .

Grupanda iyi yolculuklar diler.

Kampanya 01 Ağustos – 15 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında otogaz ve/veya akaryakıt alımlarında geçerlidir.
Kampanya süresince farklı günlerde 4 defa 150 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt alımı yapan katılımcılar 40 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 50 TL bonus kazanacaktır.
Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 150 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildir.
Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 40 TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Kazanılan bonus, 20 – 27 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında otogaz ve/veya akaryakıt alımlarında kullanılmalıdır. 27 Eylül sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 20 – 27 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
Garanti Bonus’lar, Flexi, Money, diğer banka Bonus kartları (Fibabanka Bonus , Fibabanka Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bonus Business hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
Fibabanka Bonus , Fibabanka Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
Paracard, Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Kredi kartları ,Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “SHELL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Shell istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET SHELL yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL dir.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 50 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmelidir.
Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
Detaylar için http://www.bonus.com.tr ve www.shell.com.tr
Garanti BBVA ve Shell&Turcas Petrol A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya dahil işyeri listesi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda