Sanal Mağaza İnternet Sitesinde Sepete %20 İndirim!

Grupanda’dan herkese merhaba! Online alışverişin yeni yüzü sanal mağaza internet sitesinde sepete %20 indirim kampanyası Grupanda’dan geçer!

Grupanda bol indirimli günler diler.

Kampanya Detayları

indirim kampanyasından faydalanabilmek için, “Sepetim” adımında yer alan “İndirim Kuponu Kodu” alanına “GP20″ yazılması gerekmektedir. Sepet tutarı, indirimli tutar olarak revize edildiği görüldükten sonra ödeme yapılmalıdır.

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.sanalmagaza.com.tr’den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde yurtiçi ödeme sistemleri seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.

İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

Kampanya 17 Aralık 2018-31 Ocak 2019 tarihine kadar www.sanalmagaza.com.tr ‘ den yapılacak GarantiPay ödemelerinde geçerlidir.

Kampanya Çarşı kategorisinde geçerlidir.

Kampanyada minimum işlem tutarı zorunluluğu bulunmamaktadır.

Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Sepet tutarı, indirimli tutar olarak revize edildiği görüldükten sonra ödeme yapılmalıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda