Petrol Ofisinde %3 Efsane İndirim

Bilge Panda Grupanda’dan herkese merhaba! Akaryakıt her geçen gün pahalanırken, indirimler Grupanda’da! Petrol ofisindeki %3 indirim kampanyası detayları aşağıda.

Grupanda iti yolculuklar diler.

Kampanya Detayları

Temassız Özellikli İş Bankası Kredi Kartları Şimdi Öde Geç Ayrıcalıklı!

Temassız özellikli Maximum kredi kartlarınız şimdi ÖDE GEÇ özelliği kazandı! Üstelik anlaşmalı Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarındaki öde geç noktalarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz harcamalarınız %3 indirimli!

Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında temassız özellikli Maximum kredi kartlarınız ile öde geç kullanarak akaryakıt ve otogaz alan müşterilerimiz araçlarından ayrılmadan ödeme konforu yaşarken anında %3 indirimden yararlanabiliyor.

29.05.2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximum kredi kartlarının indirim avantajından yararlanması için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda Bankamıza ait temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapması gerekmektedir. Tek seferlik eşleştirme işlemini nasıl yapacağınızı görmek için tıklayın.

29.05.2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximum kredi kartları herhangi bir işlem yapılmaksızın anında indirim uygulamasından yararlanabilecektir.

Kampanyadan İş Bankası temassız özellikli tüm bireysel kredi kartları (Maximum, Maximiles ve Ek Kartlar dahil) ile faydalanılabilecektir. Temassız özellikli Maximum kredi kartlarımızla gerçekleştirilecek bu işlemler için işlem başına azami limit 300 TL olarak belirlenmiş olup, her bir işlem sonrasında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında temassız özellikli Maximum Kartlara sunulan akaryakıt indirimi yalnızca öde-geç noktalarında yapılan ödemelerde geçerlidir; bunun dışındaki ödeme noktalarında yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde bu indirim uygulanmaz.

Temassız özellik taşımayan İş Bankası kredi kartları uygulamaya dahil değildir. MercedesCard ile geçerli olan indirim ve Petrol Ofisi’ne ait diğer uygulama ve sadakat kartları için geçerli olan indirim ve avantajlar söz konusu indirim ile birleştirilemez.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda