Petrol Ofisi’nde 4 Kez 125 TL’ye 40 TL’ye Varan Chip-Para!

Herkese merhaba! 1 Ocak – 15 Şubat 2019 tarihleri arasında, Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanızda, 22 Şubat’a kadar kampanyaya katılan Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında geçerli 40 TL ‘ye varan chip-para hediye! Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda bol chip paralı günler diler.

Kampanya Detayları

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklaması gerekmektedir. Ayrıca Akbank’a kayıtlı cep telefonu numarasından ilk harcamadan önce “PO” yazıp 4566’ya SMS gönderenler için 25 TL chip-para* kazanma imkanı.

Kampanyaya dahil Petrol Ofisi istasyonlarına ulaşmak için tıklayınız.

Detaylar axess. com.tr ve petrolofisi. com.tr’de

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “PO“ yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.

Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi POAŞ istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kullanılmayan chip-paralar 23 Şubat 2019 tarihinde silinecektir.

Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri POAŞ istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Axess KOBİ asıl ve ek kart sahipleri faydalanabilecektir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.

Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 25 TL chip-para kazanabilirler. Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir. Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 40 TL, SMS ile kayıt olması halinde ise en fazla 25 TL chip-para kazanabilecektir.

Hak edilen chip-paralar işlem anında harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir.

Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir.

İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.

Kazanılan chip paralar, mil puana dönüşmeyecektir.

Katılım için gönderilecek SMS’ler, tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir.

Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank T.A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan Axess üyesi POAŞ istasyonlarının listesine axess.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için: axess.com.tr, Axess Mobil ve www.petrolofisi.com.tr

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda