Penti’de 20 TL Bonus Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba! Penti internet sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde 20 TL bonus puan kazanmanın yolu Grupanda’dan geçer.

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 01 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında www.penti.com’ da Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 10 TL bonus kazanabilir.
  • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
  • GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar, Paracard’lar dahildir.
  • Kazanılan bonuslar 15 Aralık 2018’de kartınıza yansır ve 15-25 Aralık 2018 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
  • Kullanılmayan bonuslar 26 Aralık’ta geri alınacaktır.

Garanti Pay Nedir?

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.penti.com’ dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.

İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın