Özdilekteyim’de 20 TL Bonus ve 10 TL İndirim Kampanyası

Merhaba! ozdilekteyim.com’dan tek seferde 200 TL ve üzeri yapılacak peşin veya taksitli mağaza ve market harcamasına 20 TL bonus ve sepette anında 10 TL indirim verilecektir. Kampanya dahilinde bonuslar 10 TL indirim düştükten sonra 200 TL ve üzeri alışverişlere verilecektir. Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

www.ozdilekteyim.com’dantek seferde 200 TL ve üzeri yapılacak peşin veya taksitli mağaza ve market harcamasına 20 TL bonus ve sepette anında 10 TL indirim verilecektir. Kampanya dahilinde bonuslar 10 TL indirim düştükten sonra 200 TL ve üzeri alışverişlere verilecektir.

Anında 10 TL indirim Özdilekteyim.com tarafından sepete anında yansıtılacaktır.

Kampanyaya katılmak için; kart sahiplerinin ilk harcamadan önce OZDILEKTEYIM yazıp, 3340’a SMS göndermesi gerekmektedir. Veya Kart sahiplerinin diğer bir yolla kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları, kart bilgileri ile giriş yapmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir.

BonusFlaş uygulaması Google Play veya Apple Store üzerinden indirilebilir.

BonusFlaş uygulaması veya SMS ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Kazanılan bonus , 5-15 Nisan 2019 tarihleri arasında kullanılabilir, kullanılmayan bonuslar geri alınır.

Kampanya kapsamında maksimum 20 TL Bonus kazanılabilir.

Kampanyaya Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business, Easy, Sanal kart, sanal pos, mail order dahildir.

Money Bonus, Miles&Smiles kredi kartları, American Express, taksitli işlemler, ödül kullanımları, işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için ilk harcamadan önce EVET OZDILEKTEYIM yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermelidir. Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL’dir. Ayrıca BonusFlaş üzerinden de katılım yapılabilir.

Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.

Harcamaların tek seferde ve peşin olarak yapılması gerekmektedir.

Kampanya katılım kısa mesajının ve BonusFlaş uygulamadı üzerinden katılımın sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,420 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın