Özdilekte İndirim ve World Puan Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba! World Mobil’e özel 1 Haziran – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında www.ozdilekteyim. com.’dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişe anında 10 TL indirim ve 20 TL Worldpuan! Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda mutlu alışverişler diler.

Kampanya Koşulları

Kampanya 1 Haziran – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

www.ozdilekteyim.com.’dan World POS’ları üzerinden tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir.

www.ozdilekteyim.com.’dan kampanya süresince yapılacak ilk 200 TL ve üzeri alışverişe 10 TL anında indirim uygulanacak ve 20 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.

10 TL indirim tutarı alışveriş esnasında sepet tutarına anında yansıtılacağı için World Mobil uygulamasında hedef alışveriş tutarı 190 TL olarak görünecektir.

Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum Worldpuan miktarı 20 TL, maksimum indirim tutarı ise 10 TL’dir.

Kampanya sadece ozdilekteyim.com web sitesinden yapılacak alışverişler için geçerli olup, mağaza harcamaları kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, bireysel TLcard’lar dahildir.Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) ve taksitli harcamalar dahildir.

Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Nakit çekim, mail orderişlemleri, ticari kartlar ile yapılan işlemler, iade işlemler ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 20TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Ağustos tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 16 Ağustos 2019’dur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 17 Ağustos 2019’da geri alınacaktır.

Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece Tlcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ınayüklenecektir.

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.

Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda