Özdilek markette 30 TL ParaPuan!

Grupanda’dan herkese merhaba!

CardFinans’ınızla Özdilek hipermarketlerinde 01 Ağustos – 25 Eylül arasında kampanyaya kayıt olup QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL ParaPuan! ParaPuan’lar 27 Eylül’de yüklenecek olup, ekim sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında OZDILEK yazıp 2273’e SMS gönderin!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “OZDILEK” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 27 Eylül 2019’da yüklenecek, Ekim sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Kasım 2019’da geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında market reyonlarından 01 Ağustos – 25 Eylül 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk alışveriş için 30 TL ParaPuan kazanılacaktır.

Kampanyaya Özdilekteyim.com üzerinden yapılan alışverişler dahil değildir.

Kampanyaya sadece tek çekim işlemler dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.

Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ticari kartlar, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir. Artı paket ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.

Özdilek hipermarketlerinin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Özdilek hipermarketlerinden alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Özdilek hipermarketlerinden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Özdilek hipermarketlerinin 444 44 16 numaralı Müşteri Memnuniyeti Hattı’na iletebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda