Otomatik ödeme talimatınıza 60 TL Worldpuan Kazanın!

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

11 Mart – 10 Nisan 2019 tarihleri arasında hesaplarınızdan veya kredi kartlarınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 20 TL, sonraki her yeni talimat için 10 TL, en fazla 60 TL Worldpuan hediye!

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

* 11 Mart – 10 Nisan 2019 tarihleri arasında, müşterilerimizin bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verecekleri, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 20 TL, sonraki her yeni talimat için 10 TL, en fazla 60 TL puan kazanabileceklerdir.

* Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

* Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

* Kampanya, sadece yeni tanımlanacak fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.

* Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Mart – 10 Mayıs 2019 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

* Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

* Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Mayıs 2019 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanları yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilir.

* Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

* Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

* Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

* Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

* Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

* Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.

* Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.

* World Business kart ile ödemesi yapılan anlaşmalı kurumlara ait faturalar ve diğer düzenli ödemeler için, her bir 0-75 TL arası tutar için 2 TL; 75,01 TL ve üzerindeki ödemeler de ise ödenen tutarın %2,5’u kadar işlem ücreti alınmaktadır.

* World Business kart ile kampanyaya katılım için, TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra şirket müşteri numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

* Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 60 TL ödül kazanabilir.

* SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,85 TL Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir.

* Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

* Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar kampanya bitiş tarihinden sonraki 6. ay sonunda müşteriden geri alınacaktır.

* Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın