OPET Benzin İstasyonlarında 30 TL Bonus Kampanyası

 

Grupanda’dan herkese selam! Bonus üyesi OPET istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 30 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 25 TL bonus kazanın. Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda iyi seyahatler diler.

 

Kampanya Detayları

Kampanya 16 Haziran – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında geçerlidir.
Kampanyada yapılan 4 defa 125 TL ve üzeri işlemler 25 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.
Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 25 TL bonus/indirim, BonusFlaş ile katılanlar en fazla 30 TL bonus kazanabilir.
Kazanılan bonus, 6 – 16 Ağustos 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 16 Ağustos sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 6 – 16 Ağustos 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
Garanti Bonus’lar, Flexi, Money ,diğer banka Bonus kartları (TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
TEB Bonus Business, ING Bonus Business ve Alternatifbank Bonus Business dahil değildir.
Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Kredi kartları ,Paracard, Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “OPET” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Opet istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET OPET yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 TL olmak üzere- ikinci defa bonus kazanabilirler.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmelidir.
Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Detaylar için http://www.bonus.com.tr ve www.opet.com.tr
Garanti BBVA ve Opet Petrolcülük A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya dahil olan işyeri listesi için tıklayın.
KATILMAK İÇİN

BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya OPET yazarak 3340’a sms atabilirsiniz.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET OPET yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.
KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 Haziran – 31 Temmuz 2019

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

6 – 16 Ağustos 2019

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda