Online Market Alışverişinize 30 TL İndirim Kazanın!

Grupanda’dan herkese merhaba!

30 Nisan’a kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla, farklı günlerde veya ayni gun farkli işyerlerinde tek seferdeki her 150 TL ve üzeri online alışveriş market harcamanıza 10 TL, toplamda 30 TL’ye varan indirim!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya ayrıntıları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya, 30 Nisan 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce SEKTOR yazıp 2273’e SMS göndererek ya da QNB Finansbank Çağrı Merkezinden kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Bir müşteri kampanyadan farklı CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartları ile her 150 TL ve üzeri market harcamasından 10 TL olmak üzere toplamda en fazla 30 TL değerinde indirim kazanabilecektir.

Market harcamalarından indirim kazanılabilmesi için harcamanın internet üzerinden yapılması, harcama yapılan üye işyerinin market sektöründe faaliyet göstermesi ve üye iş yeri sektör kodunun market olması gerekmektedir.

Aynı gün aynı iş yerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan indirim geri alınır.

ParaPuan’la yapılan harcamalar, toptan alışveriş ve ticari kullanımlar, kampanyaya dâhil değildir.

Enpara ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmetlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler, ilgili iş yerlerinin şikâyet hatlarına iletilebilir.

Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda 0850 222 0 900 no’lu telefondan Telefon Bankacılığı’nı arayarak çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bankamız kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda