NYX Cosmatics’de Makyaj Çantası Hediye Kampanyası

Grupanda’dan herkese Merhaba! Kozmatik ürünlerin yeni adresi NYX kozmaktikten yapacağınız 120 TL ve üzeri alışverişinize makyaj çantası hediye! Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda mutlu günler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya 27 Kasım 30 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde nyxcosmetcs.com.tr sitesinde 120 TL ve üzeri alışveriş yapanlara makyaj çantası hediye edilecektir. Kampanyaya katılabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanya şifresi almak gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak için alınan şifreyi web sitesinde ilgili alana girmek yeterlidir.

Her şifre tek kullanımlıktır.

Kampanya kodları kampanya sonunda geçerliliğini yitirir. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya NYX’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Ürünü kampanya kodu ile alırken herhangi bir sorun yaşanması durumunda NYX ile iletişime geçilebilir. Vodafone doğabilecek sorunlardan sorumlu değildir.

Kampanyadan yalnızca Freezone aboneleri faydalanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı NYX ve Vodafone’da saklıdır. Vodafone FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen koşulları taşımak gereklidir.

6698 sayılı HişiselVerilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza httg: vftr.co gg adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda