N11’de Fibabanka’dan n11’e Özel Faizsiz, Masrafsız Kredi

Grupanda’dan herkese merhaba! Online alışverişin güvenilir adresi N11’de kampanya zamanı! 

Fibabanka Alışveriş Kredisi nedir? n11.com üyelerinin 100 TL – 15.000 TL arasındaki alışverişlerini 12 aya varan vade seçenekleri ile kolay bir şekilde ve uygun faiz oranlarıyla tamamlamasına olanak sağlayan bir ihtiyaç kredisidir. Fibabanka Alışveriş Kredisi’nin avantajları nelerdir?
  • Faizsiz masrafsız*
  • 12 aya varan vadelerle ödeme imkanı
  • İlk kez Fibabanka’lı olacak müşterilere 50 TL hediye çeki kazanma fırsatı

*3 ay vade için geçerlidir.

Fibabanka Alışveriş Kredisi hangi alışverişlerde geçerlidir? Altın & Gümüş kategorileri hariç n11.com’da yapacağınız tüm alışverişlerde geçerlidir. Fibabanka Alışveriş Kredisi’nde taksit imkanları nelerdir? Tablet ve 3.500 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişlerinde 6 ay vade, Bilgisayar ve 3.500 TL altı Cep Telefonu alışverişlerinde 12 ay vade, Diğer tüm kategorilerde yapılan 100 – 15.000 TL arası alışverişlerde ise en fazla 12 ay vade imkanı mevcuttur. Fibabanka Alışveriş Kredisi’ni kullanmak için Fibabanka müşterisi olmam gerekiyor mu? Evet, Fibabanka müşterisi olmanız gerekmektedir. Fibabanka Alışveriş Kredisi ile nasıl ödeme yaparım?

Sepetinizdeki ürünleri satın almak için n11.com’un ödeme sayfasında “Fibabanka Alışveriş Kredisi”’ni seçin. Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz.

Fibabanka müşterisiyseniz ilgili sayfadaki formu doldurduktan ve kredi başvurunuz onaylandıktan sonra Fibabanka Alışveriş Kredisi’ni kullanabilirsiniz. Alışveriş Kredisi süreciniz tamamlandığında tutar n11’in hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

Fibabanka müşterisi değilsem Alışveriş Kredisi’ni nasıl kullanabilirim?

Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz.

İlgili sayfadaki formu doldurduktan ve kredi başvurunuz onay aldıktan sonra Fibabanka müşterisi olmanız için talebiniz alınır. Müşteri olmanız için sözleşmeniz kurye ile tarafınıza iletilir.

Fibabanka Alışveriş Kredisi ile yaptığım alışverişlerde iptal veya iade yapabilir miyim? Ürün iadelerinde standart prosedür geçerlidir. İade talebiniz n11 tarafından onaylandığında, ürün bedeli krediniz ile ilişkili Fibabanka hesabınıza aktarılır. Fibabanka Alışveriş Kredisi ile yaptığım alışverişi iade edersem kredim otomatik olarak kapanır mı? Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz de kapatılacaktır. Fibabanka Alışveriş Kredisi başvurum neden reddedildi? Fibabanka politikaları doğrultusunda başvurular otomatik değerlendirilmektedir. Tüm finansal durumunuz değerlendirilmekte ve otomatik sistem kararı çıkmaktadır. n11.com’un kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi yoktur. Kredi başvuru esnasında gönderilmesi gereken doğrulama kodu için SMS neden gönderilmedi? Operatörünüz ile görüşüp SMS’lerinizi kampanya bildirim SMS’lerine açtırmış olmanız gerekmektedir. n11.com’a özel 50 TL İndirim Kuponu nedir? İlk kez Fibabanka müşterisi olacak ve kampanya koşullarını yerine getiren n11 üyeleri n11.com’da geçerli 50 TL indirim kuponuna hak kazanıyor. 50 TL İndirim Kuponu kampanyasından nasıl faydalanabilirim? Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz. İlgili sayfadaki formu doldurduktan ve kredi başvurunuz onay aldıktan sonra Fibabanka müşterisi olmanız için talebiniz alınır. Müşteri olmanız için sözleşmeniz kurye ile tarafınıza iletilir. Fibabanka müşterisi olduktan sonra 50 TL’lik indirim kupon kodunuz
Fibabanka tarafından SMS ile gönderilir, kuponunuzu n11’den yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Uygun faiz oranlı Fibabanka Alışveriş Kredisi’nden de faydalanabilirsiniz. 50 TL İndirim Kuponu hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya, Yatırımlık Altın ve Gümüş, Vodafone TL yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir. İndirim Kuponu ne zamana kadar geçerlidir? İndirim kuponu 31.12.2019’a kadar geçerlidir. İndirim Kuponundan yararlanmak için n11.com üyesi mi olmam gerekir? Kupon kullanmak için n11.com üyesi olunması gerekmektedir. İndirim Kuponu birden fazla üye için tanımlanabilir mi? 1 kupon yalnızca 1 üye tarafından tanımlanabilir. Kupon kampanyasına bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kupon yalnızca 1 sepette kullanılabilir, parçalı kullanım mümkün değildir. 50 TL’lik indirim kuponundan yalnızca yeni müşteriler mi faydalanabilir? Evet, 50 TL’lik n11 indirim kuponu kampanyası Fibabanka’nın ilk kez müşterisi olacak kişiler için geçerlidir. 50 TL indirim kuponu ne zaman gönderilir? 50 TL indirim kuponu kodu, n11 üyeleri Telekurye ziyaretinde gerekli dokümanları imzaladıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde Fibabanka tarafından kısa mesaj olarak gönderilecektir. Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.

 

Grupanda bol indirimli günler diler.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda