N11’de Anında İndirim Kuponu Kazanın!

Elektronik alışverişin süper markası N11’den süper kampanya! N11 den yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişinize anında 11 TL değerinde kupon hediye! Kampanya detaylarını hemen inceleyin, kampanyayı kaçırmayın!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Koşulları :

Kampanya, 14 Aralık – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında n11.com üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

BKM Express ile 150 TL ve üstü alışverişlerde, kupon hesaba tanımlanıp kupon seçildikten sonra ödeme tutarından anında 11 TL düşülür.

İndirimden yararlanabilmek için kupon kodunu www.n11.com, m.n11.com veya n11 mobil uygulaması içerisinde tanımlayabilirsiniz. Kupon kodunu web’den tanımlamak için, “Sepet” sayfasındaki “Kuponları Gör>Kupon Ekle” alanına veya Hesabım >Kuponlarım sayfasındaki “Yeni kupon Gir” kutusuna “BKMEXPRESS11” yazılmalı. Mobil uygulamadan tanımlamak için ise, “Avantajlarım”>”Kupon kodunu Girin” bölümüne “BKMEXPRESS11” yazılmalıdır.

“Sepet” bölümünde “BKMEXPRESS11” kuponunuzu seçtikten sonra sadece BKM Express ödeme seçeneğiyle ödeyebilirsiniz.

Kupon hesaba yüklendikten sonra 3 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir, kullanılmayan kupon hesaptan otomatik olarak silinecektir.

Kampanyadan ilk 27.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

Bu kampanya BKM Express üyesi bankaların kampanyaları hariç diğer n11 kampanyaları ile birleştirilemez.

BKM ve n11.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aynı üye/kişi kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Aynı kişinin farklı üyeliklerle kampanyadan faydalanmaya çalışmasının tespiti halinde üyelik iptal edilecektir.

Kupon “Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Süpermarket”, `”Dijital Kodlar & Ürünler”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat kategorileri” kapsamında yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Kupon kodu tek kullanımlıktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda