N11’de 50 TL Para Puan Kampanyası

Merhaba! CardFinans bireysel kredi kartınızla 01-15 Mart tarihleri arasında www.n11.com ‘dan belirli ürünlerde* tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde nisan sonuna kadar geçerli ParaPuan hediye! Üstelik peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla! Kampanya detaylarını incelemeden alışverişe başlamayın!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

ParaPuan kampanyasına katılmak için kampanya boyunca alışveriş yapmadan önce UGURLU yazıp, 2273’e gönderin.

*Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

01 – 15 Mart 2019 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile http://www.n11.com/ ‘dan tek seferde yapacağınız peşin ya da taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde “UGURLU” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (02.05.2019) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.

Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar 19 Mart 2019 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuan’lar 02 Mayıs 2019 tarihinde geri alınacaktır.

Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.

*Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

http://www.n11.com/ ‘un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

http://www.n11.com/ ‘un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi http://www.n11.com/ ’dan alınabilir. QNB Finansbank A.Ş’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında http://www.n11.com/ ‘dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ‘un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.

n11.com’un ve QNB Finansbank A.Ş.’nin kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamlama hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda